arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘posta seri ilanlar’

Posta seri ilanlar Ankara

Cumartesi, 01 Eki 2011 yorum yok

Posta seri ilanlar Posta gazetesinin eleman arayanlar ilanı , satılık emlak ilanı  , kiralık emlak ilanı, vasıta ilanı, ders verenler ilanı, bayilik ilanı , kayıp ilanı ,eşya arayanlar , ortak arayanlar, emlak arayanlar, vasıta arayanlar, satılık arsa gibi ilanların yayınlandığı sayfalardır ayrıca ver posta’ya gitsin olarakta bilinir.

Seri ilan sayfalarında çerçeveli renkli ,fotoğraflı tanıtım ilanlarıda yayınlanmaktadır. Bu tür  ilanlarınızı reklam ajansımız aracılığınız ile verdiğiniz taktirde tasarımları ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Sizde Posta Seri ilanlar Sayfanına ilan vermek istiyorum diyorsanız 444 19 59 numaralı iletişim hattımızdan ilan servisimizi arayarak müşteri temsilcilerimizi ile görüşebilir ve ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. ilanlarınızı online olarak yayınlatmak için ilan formumuzu doldura bilir ve ilanınızı bize gönderebilirsiniz.

Örnek ilanlar:


OSİNET Bilgisayar Teknik servis elemanları arıyor. Yıldız°Posta caddesi Emekli Subay Evleri 51.Blok Daire:1 Gayrettepe 0212.275°87°62


WİENERWALD Levent şubesine mutfakçı, kasiyer, alınacaktır. Yemek+ SSK 0532.695°03°36


MAKİNACILAR
MG Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
YUVARLAK örme makinasında çalışacak
MAKİNACILAR aranıyor. (Güneşli) 0212.550°00°16


devamını oku…